Winiety Austria 2021

Skorzystaj z możliwości łatwego zamówienia austryjackich winiet. Zamów oficjalne winiety na przejazd przez austriackie autostrady, wygodnie i bez problemów po drodze. Jeżeli masz jakieś pytania lub wątpliwości, napisz do nas na adres sklep@winiety-online.pl - jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Zamów winiety do Austrii!

Winiety do Austrii są dostępne cały rok i mają postać elektroniczną lub fizyczną (naklejki). W naszym sklepie dostępne są winiety w formie fizycznej, które przesyłamy do paczkomatów lub kurierem. Austria oferuje winiety na 10 dni, na 2 miesiące oraz roczne. Podróżując przez Austrię pamiętaj o bezwzględnie egzekwowanych przepisach drogowych, odpowiednim wyposażeniu samochodu oraz dodatkowym ubezpieczeniu turystycznym.

Dlaczego warto zamówić winiety do Austrii przez Internet?

  • unikasz szukania punktów sprzedaży na trasie,
  • w spokoju realizujesz zamówienie,
  • jesteś przygotowany do trasy przed wyjazdem,
  • otrzymujesz winiety do domu, jeszcze przed wyjazdem,
  • nie czekasz na zakup winiety w kolejce.

Sklep z winietami do Austrii

Wybierz interesującą Cię winietę i zamów wygodnie z dostawą do domu. Jeżeli masz problem z dopasowaniem odpowiedniej winiety, skorzystaj z wyszukiwarki winiet, która dobierze winiety za Ciebie.

Ważne uwagi dotyczące przejazdu przez Austrię

Bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami dotyczącymi podróżowania przez Austrię w czasach epidemii. Przeczytaj najnowsze komunikaty na stronach rządowych - przyjazd i tranzyt przez Austrię (dla osób, które tylko przejeżdżają przez Austrię, polecamy sekcję "Tranzyt").

  1. Kupując nowe winiety pamiętaj, aby pozbyć się starych winiet z szyby samochodu. Jeżeli zakupiłeś winiety do Austrii na wyjazd trwający 14 dni, w formie 2 x na 10 dni, pamiętaj, że przyklejając tę późniejszą winietę, musisz pozbyć się tej wcześniejszej (mimo, że dla Ciebie wszystko odbywa się w ramach jednej podróży).
  2. Unikaj przekraczania prędkości i przestrzegaj przepisów, gdyż policja w Austrii jest znacznie bardziej surowa, szczególnie dla obcokrajowców ;) 
  3. Jeżeli planujesz wyjazd w przyszłości i zakupiłeś winiety z dużym wyprzedzeniem, sugerujemy nie naklejać ich na szybę od razu. W przypadku zmiany samochodu przeznaczonego do podróży, nie da się odzyskać naklejonej wcześniej winiety. 
  4. Jeżeli chcesz przeczytać o austriackich wymaganiach dotyczących wyposażenia samochodu, kliknij wymagane wyposażenie samochodu w Austrii

Ile kosztują winiety do Austrii?

Ceny winiet znajdują się przy każdej z nich, w naszym sklepie walutą transakcyjną jest polski złoty. Płatności za austriackie winiety dokonasz w wygodny dla Ciebie sposób - oferujemy BLIK, szybki przelew internetowy, karta Visa lub Mastercard. Potwierdzenie wykonania płatności wysyłamy błyskawicznie po zaksięgowaniu, zazwyczaj do 1 minuty od złożenia zamówienia. 

Jak dostarczamy winiety austriackie?

Naklejki dostarczamy kurierem lub do paczkomatu. W 97% przypadków winiety trafią do Ciebie następnego dnia. W przypadku dostaw do paczkomatu, możliwa jest dostawa weekendowa - my nadajemy paczkę w piątek, Ty odbierasz w sobotę lub niedzielę! Jeżeli chcesz przeczytać więcej o warunkach dostawy, kliknij warunki dostawy. Dzięki dostawie do domu możesz w spokoju przygotować się do podróżowania.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium