Winiety Słowenia 2021

Planujesz wyjazd i będziesz podróżować przez Słowenię? Teraz masz możliwość zamówienia winiet przez internet, dzięki czemu unikniesz problemów po drodze i przygotujesz się na wyjazd już w domu. Posiadamy oficjalne winiety na przejazd przez płatne drogi w Słowenii na rok 2021. Jeżeli masz pytania lub wątpliwości napisz na email sklep@winiety-online.pl - jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Zamów winiety na Słowenię online!

Winiety w Słowenii mają postać tradycyjnych naklejek na szybę samochodu. Zamów winiety online przed wyjazdem. Po złożeniu zamówienia naklejki wysyłamy kurierem lub do paczkomatu InPost.

W sprzedaży są winiety na 7 i 30 dni kategorii 2A oraz winiety na 7 dni kategorii 2B.

Czym różni się kategoria winiet 2A od 2B? Winiety typu 2A są przeznaczone dla pojazdów, których dolna krawędź przedniej szyby znajduje się na wysokości do 1,30m od poziomu jezdni - warunek ten spełnia większość pojazdów osobowych. Z kolegi winiety typu 2B przeznaczone są dla pojazdów, których dolna krawędź przedniej znajduje się wyżej niż 1,30m od poziomu jezdni. Aby ułatwić dobór winiet, Słoweńcy przygotowali dokument - lista zmierzonych pojazdów. Jest to plik PDF, który zawiera wszystkie pojazdy kwalifikujące się do kat. 2B. Zachęcamy do jego przeglądnięcia, jeśli mają Państwo wątpliwości związane z doborem odpowiedniej winiety.

Dlaczego warto zamówić winietę do Słowenii przez Internet?

  • Unikasz szukania punktów sprzedaży na trasie,
  • w spokoju realizujesz zamówienie,
  • winiety wysyłamy w 24h od zamówienia,
  • załatwiasz sprawę tu i teraz - wygodnie i szybko.

Szczegółowe informacje na temat kosztów wysyłki oraz dostępnych metod dostawy winiet znajdują się w dziale czas i koszty dostawy.

Kup winiety

Sklep z winietami

Kliknij w interesującą Cię winietę i poznaj szczegóły. Jeżeli masz problem z doborem odpowiedniej winiety, skorzystaj z wyszukiwarki winiet, która dobierze winiety za Ciebie.

Pamiętaj, aby przed naklejeniem nowej winiety usunąć stare naklejki!

Ważne informacje dotyczące przejazdu przez Słowenię

Bądź na bieżąco z informacjami dotyczącymi podróżowania samochodem przez Słowenię w czasie pandemii COVID-19. Aktualne informacje dostępne są na stronach rządowych Informacje dla podróżnych - Słowenia. Sprawdź zanim wyruszysz w drogę.

Inne ważne informacje związane z winietami do Słowenii:

  1. Zakupione winiety należy przykleić na szybę w wyznaczonych miejscach - miejsca te wskazane są na odwrocie winiety.
  2. Pamiętaj, aby pozbyć się starych winiet zanim wyruszysz w trasę, policja może wypisać za to mandat.
  3. Sprawdź czy w kabinie samochodu znajdują się kamizelki odblaskowe dla każdego pasażera.
  4. Jeżeli jedziesz do Chorwacji - zatankuj paliwo w Słowenii. Ceny paliw w Chorwacji są znacznie wyższe, dlatego warto dotankować samochód przed granicą. Za 1 litr paliwa 95 w Słowenii zapłacisz ok 6,30 zł, a w Chorwacji ok. 6,90 zł za litr.
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium