Wykryliśmy, że korzystasz z przestarzałej przeglądarki internetowej Internet Explorer 11

Aby zapewnić poprawne funkcjonowanie sklepu, użyj Google Chrome lub Mozilla Firefox

Winiety do Austrii

Skorzystaj z możliwości błyskawicznej realizacji zamówienia i opłać winiety przed komputerem. Zamów oficjalne winiety na przejazd przez austriackie autostrady. Wygodnie i bez problemów po drodze. Jeżeli masz jakieś pytania lub wątpliwości, napisz do nas na adres sklep@winiety-online.pl - jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Jak zamówić winietę do Austrii?

Dlaczego warto zamówić winietę do Austrii przez Internet?

  • unikasz szukania punktów sprzedaży na trasie,
  • w spokoju realizujesz zamówienie,
  • jesteś przygotowany do trasy przed wyjazdem,
  • nie czekasz na wygenerowanie winiety w kolejce,

 

Ważne uwagi dotyczące przejazdu przez Austrię

Kupując nowe winiety pamiętaj, aby pozbyć się starych winiet z szyby. Jeżeli zakupiłeś winiety do Austrii na wyjazd trwający 14 dni w formie 2 x na 10 dni, pamiętaj, że przyklejając tę późniejszą winietę musisz pozbyć się tej wcześniejszej (mimo, że dla Ciebie wszystko odbywa się w ramach jednej podróży). Unikaj przekraczania prędkości i przestrzegaj przepisów, gdyż policja w Austrii jest znacznie bardziej surowa, zwłaszcza dla obcokrajowców ;) 

Jeżeli planujesz wyjazd w przyszłości i zakupiłeś winiety z dużym wyprzedzeniem, sugerujemy ich nie wypełniać (nr rejestracyjny) oraz nie naklejać winiety na szybę od razu. Jeżeli okaże się, że w wyniku jakiegoś zdarzenia lub awarii podróż danym samochodem nie będzie możliwa, a naklejka będzie naklejona - stracisz ją i trzeba będzie zakupić nową.

Jeżeli chcesz przeczytać o austriackich wymaganiach dotyczących samochodu, kliknij tutaj.

Ile kosztują winiety do Austrii?

W naszym sklepie znajdziesz dwa rodzaje winiet do Austrii. Pierwsza to winieta 10 dniowa, druga to winieta, która pozwala na poruszanie się po austriackich autostradach przez dwa miesiące. Aktualne ceny winiet do Austrii znajdziesz poniżej uzyskując również możliwość ich natychmiastowego zakupu.

Kliknij w interesującą Cię winietę i poznaj szczegóły. Jeżeli masz problem z dopasowaniem odpowiedniej winiety, skorzystaj z wyszukiwarki winiet, która dobierze winiety za Ciebie. Nie zastanawiaj się dłużej nad tym, gdzie kupić winiety do Austrii. Sprawdź naszą ofertę i złóż zamówienie online. Winiety wysyłamy do 24h!

Austria

Austria winieta samochód 2 miesiące (naklejka) Austria winieta samochód 2 miesiące (naklejka)
Producent: Austria
Cena: 149,99 zł
szt.
Austria winieta samochód 10 dni (naklejka) Austria winieta samochód 10 dni (naklejka)
Producent: Austria
Cena: 59,99 zł
szt.
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl