Wykryliśmy, że korzystasz z przestarzałej przeglądarki internetowej Internet Explorer 11

Aby zapewnić poprawne funkcjonowanie sklepu, użyj Google Chrome lub Mozilla Firefox

Ceny autostrad w Chorwacji 2020 (kalkulator)

Winiety w Chorwacji

W Chorwacji nie ma winiet - opłaty za autostrady dokonuje się tak jak w Polsce, czyli na bramkach. Kierowca obciążany jest kwotą adekwatną do pokonanego dystansu, na bramkach wyjazdowych. Przykładowy koszt przejechania całego kraju - od Słowenii do ostatniej bramki na południu Chorwacji, to ok 150 / 160 zł. Jeżeli chcesz sprawdzić dokładny koszt przejazdu od momentu wjazdu na autostradę do jej opuszczenia, skorzystaj z poniższego kalkulatora.

Jeśli są Państwo zainteresowani kupnem winiet do innych krajów niż Chorwacja, zapraszamy do zakupów.

Koszt przejazdu przez Chorwację

Poniższa mapa przedstawia aktualne ceny autostrad w Chorwacji w 2020 roku. Aby wyświetlić koszt przejazdu na danym odcinku, wybierz punkt początkowy (bramki na których wjedziesz na autostradę) oraz punkt końcowy (tam gdzie zjedziesz z autostrady). Wynik wyświetli się poniżej mapy. Pamiętaj, że niektóre odcinki, takie jak obwodnica Zagrzebia są bezpłatne, dlatego czasem kalkulacje należy rozłożyć na dwa kroki, np. pierwszy - od Goričan (granica z Węgrami) do Zagrzebia, drugi od Zagrzebia do Zadaru.

Podczas kalkulacji należy uwzględnić okres podróży. W 2017 roku, rząd Republiki Chorwacji przegłosował ustawę, która zakłada wzrost cen autostrad o 15% w sezonie letnim, obowiązującym od połowy czerwca do połowy września.

Lista dostępnych kategorii pojazdów:

Kategorie pojazdów w Chorwacij

 
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl