Wykryliśmy, że korzystasz z przestarzałej przeglądarki internetowej Internet Explorer 11

Aby zapewnić poprawne funkcjonowanie sklepu, użyj Google Chrome lub Mozilla Firefox

Winiety do Czech

Skorzystaj z możliwości błyskawicznej realizacji zamówienia i opłać winiety online. Zamów oficjalne winiety na przejazd przez czeskie autostrady już teraz. Jeżeli masz pytania lub wątpliwości napisz na na email sklep@winiety-online.pl - jesteśmy do Twojej dyspozycji. 

Winiety Czechy

Zamów winiety online!

Winiety na Czechy są dostępne cały rok i mają postać elektroniczną. Potwierdzenie wniesienia opłat otrzymasz e-mailem. W sprzedaży są winiety do Czech na 2021 r. - 10 dni, 30 dni i roczne. Winiety elektroniczne w Czechach zostały wprowadzone 1 stycznia 2021 roku. Pamiętaj również o odpowiednim wyposażeniu samochodu, czeskich przepisach drogowych oraz bezpiecznej jeździe.

Dlaczego warto zamówić winietę do Czech online?

 • unikasz szukania punktów sprzedaży na trasie,
 • w spokoju realizujesz zamówienie,
 • masz nasze wsparcie i dostęp do informacji,
 • załatwiasz sprawę tu i teraz.

Sklep z winietami

Kliknij w interesującą Cię winietę i poznaj szczegóły. Jeżeli masz problem z doborem odpowiedniej winiety, skorzystaj z wyszukiwarki winiet, która dobierze winiety za Ciebie.

Czechy

Czechy na 10 dni - samochód (e-winieta) Czechy na 10 dni - samochód (e-winieta)
Producent: Czechy
Cena: 72,99 zł
szt.
Czechy na 30 dni - samochód (e-winieta) Czechy na 30 dni - samochód (e-winieta)
Producent: Czechy
Cena: 99,99 zł
szt.
Czechy na 365 dni - samochód (e-winieta) Czechy na 365 dni - samochód (e-winieta)
Producent: Czechy
Cena: 289,99 zł
szt.

Ważne informacje dotyczące przejazdu przez Czechy

Aktualizacja 30.01.2021 r.: Czechy wprowadziły dodatkowe obostrzenia dotyczące podróżowania przez ich terytorium w związku z pogorszeniem sytuacji epidemiologicznej. Szczegóły dostępne są pod adresem Ambasady Czeskiej w Warszawie.

 1. Winiety, które możesz u nas kupić przeznaczone są dla samochodów osobowych do 3,5 tony, czyli wszystkich popularnych osobówek, busów i terenówek. Jeżeli posiadasz samochód zarejestrowany jako ciężarowy konieczne jest wykupienie czeskiego myto.
 2. W Czechach motocykle zwolnione są z konieczności kupowania winiet. 
 3. Pamiętaj o tym, że pomiar prędkości wykonywany przez czeską policję jest bardzo dokładny, tolerancja dla łamiących przepisy jest znacznie mniejsza. W Czechach możesz otrzymać mandat za przekroczenie prędkości nawet o 4 km/h.
 4. Wymogi dotyczące wymaganego wyposażenia samochodu są bardziej restrykcyjne niż w Polsce. Jadąc przez Czechy samochód powinien posiadać np. dodatkowe żarówki, bezpieczniki i inne elementy. Jeżeli chcesz przeczytać więcej na ten temat, kliknij wyposażenie samochodu w Czechach.
 5. Wydrukuj potwierdzenie PDF (elektroniczna winietę) lub zachowaj na telefonie. Sporadycznie winiety kontrolowane są na granicach.

Jak dostarczamy winietę czeską?

Po opłaceniu zamówienia otrzymasz e-mail z linkiem do pobrania winiety. Zamówienie realizujemy najczęściej do 2 godzin (maksymalnie do 12 godzin) ze względu na konieczność uiszczenia opłat w czeskim systemie poboru opłat. Wcześniej na Twoją skrzynkę wyślemy potwierdzenie złożenia zamówienia oraz potwierdzenie płatności. Pamiętaj, że dopiero realizacja zamówienia uprawnia Cię do poruszania się po czeskich drogach. Przeczytaj więcej o warunkach dostawy.

E-mail z realizacją zamówienia:
(sprawdź również SPAM)

Po pobraniu winiety (PDF) nie musisz nic robić, winieta jest/będzie aktywna od daty wskazanej w zamówieniu:

 • nie musisz niczego potwierdzać,
 • nie musisz wpisywać żadnych kodów,
 • zalecamy wydruk potwierdzenia na wypadek kontroli.

Winiety elektroniczne do Czech od 2021 r. (informacje)

1 stycznia 2021 r. tradycyjny system poboru opłat, czyli winiety w formie naklejek przechodzą do historii. Czechy przeszły na elektroniczny system poboru opłat, czyli e-winiety. Zamówienia dokonuje się, podając dane pojazdu, takie jak numer rejestracyjny, kraj rejestracji pojazdu, początek obowiązywania winiety. Po opłaceniu zamówienia dane zostają przekazane do systemu informatycznego. Kontrola odbywa się poprzez skanowanie tablic rejestracyjnych i sprawdzanie, czy dany pojazd ma opłaconą winietę.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl